Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

MAKUCH Z WIESIOŁKA

Specyfikacja jakości

Białko surowe

22-23%

Tłuszcz surowy

9-10%

Włókno surowe

20-21%

Makuch z wiesiołka jest pozyskiwany metodą tłoczenia na zimno.

Wykazuje działanie odtruwające - usuwa z organizmu toksyny, pozytywnie wpływa na układ krążenia, zwalcza uczulenia, zakażenia bakteryjne i wirusowe. Wysoki poziom kwasu gamma-linolenowego i kwasu z grupy omega zapewnia ochronę przed schorzeniami płuc i oskrzeli.

Makuch ten ma działanie wzmacniające organizm, dlatego zalecany jest dla zwierząt schorowanych o obniżonej odporności.

Wiesiołek ma działanie osłaniające i wzmacniające na cały układ nerwowy, wzmacnia serce i poprawia krążenie . Makuch z wiesiołka jest przydatny w zwalczaniu stanów zapalnych stawów.

 Makuch  może być stosowany jako dodatek do pasz dla bydła, drobiu, ryb i trzody chlewnej. Ponadto może być wykorzystywany jako dodatek do karm dla ptaków.

 Warto również zwrócić uwagę na fakt, że przyjmując leki razem z makuchem z wiesiołka kuracja jest bardziej skuteczna, dzieje się tak gdyż wzmacnia on chorą tkankę, a ta z większą intensywnością pobiera lek.

Prowadzimy sprzedaż makuchu z wiesiołka w formie peletu lub mielony, pakowanego w worki 25 kg.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem