Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Prowadzimy kontraktację i skup rzepaku, zbóż, kukurydzy:

SKUP RZEPAKU – Od 19 lat prowadzimy kontraktację i skup rzepaku od okolicznych rolników co daje mi pewność zbytu a nam dostępność dobrego surowca do produkcji oleju i makuchu rzepakowego. Posiadamy zaplecze w postaci silosów BIN oraz czyszczalni i suszarni, dzięki czemu możemy prawidłowo przygotować rzepak do magazynowania i dalszego przetwarzania. ż materiału siewnego rzepaku dla rolników, którzy zawierają z nami umowy kontraktacyjne. Zakład wyposażony jest w laboratorium, w który wykonujemy analizę dostarczonego przez rolników rzepaku.

SKUP PSZENICY I JĘCZMIENIA - W związku z rozszerzeniem działalności od 2012 roku rozpoczęliśmy skup jęczmienia i pszenicy paszowej.

SKUP KUKURYDZY - Dodatkowo w okresie września i października prowadzimy skup mokrej kukurydzy, który następnie suszymy i sprzedajemy producentom pasz.

Sprzedaż materiału siewnego rzepaku:

MATERIAŁ SIEWNY - Prowadzimy sprzedaż kwalifikowanego materiału siewnego rzepaku.

OŚWIADCZENIE – przy sprzedaży płodów rolnych dostawca musi okazać oświadczenie podmiotu działającego na rynku pasz do Powiatowego Lekarza Weterynarii o spełnieniu wymogów rozporządzenia Nr 185/2005 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 12 stycznia 2005 r. ustanawiającego wymagania dotyczące higieny pasz.

Dostawcą proponujemy uczciwe warunki współpracy tj. atrakcyjne ceny za dostarczone płody rolne i krótkie terminy płatności.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem